TR | EN

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz, Neler Yaparız

BİMSAN; 1975 yılında kurucumuz Ahmet KOÇAK önderliğinde kurularak, 1996 yılında BİMSAN BORU VE YAPI MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. Ünvanı ile tüzel kişilik olarak kurumsal faaliyetine devam etmiştir. 2013 yılında ünvan değişikliğine giderek BİMSAN ENDÜSTRİ SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. olmuş ve hizmet yelpazesini genişletme kararı almıştır.


BİMSAN; Türkiye ve dünyada güçlü teknik kadrosu, uzman personeli ile proses borulama, yer altı ve yer üstü boru hatları, doğalgaz boru hatları, anahtar teslimi akaryakıt depolama tesisleri, deniz yükleme hatları, yangın güvenlik sistemleri ile çelik konstrüksiyon işleri ile teslim sonrası bakım ve kontrol hizmetlerini uluslar arası standartlara uygun ve ekonomik çözümler sunulması alanlarında faaliyet göstermektedir.


BİMSAN; Ayrıca 600m2 idari binası , 6000m2 kapalı alana sahip fabrikasında karbon çeliği ve paslanmaz çelik, spool imalatı, özel amaçlı basınçlı ve basınçsız kapların imalatlarını; ISO EN 9001:2008 , ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 sistemlerine uygun olarak yapmaktadır.

E-BÜLTEN

Yenilik ve gelişmelerden haberdar olmak için
E-Bülten’e Kayıt Olun...

Başarılı! E-posta listemize eklendiniz.
Hata! E-posta listemize eklenemediniz.